Sveiki Visi !

Labai džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje! Tikimės, kad Jums patiks, bei norėsite išbandyti mūsų siūlomus Itališkus produktus.  Mini Italija – tai šeimos parduotuvė. Jau daug metų nuolat keliaujame po Italiją. Esame lengvai ,,išprotėję” dėl Itališko maisto, mums labai artima visa Italijos kultūra. Kelionių metu visada lankomės maisto krautuvėlėse, daug ragaujame, mėgaujamės ir ieškome produktų, kuriuos galėsime parsivežti iš kelionės į namus. Iš didelės meilės maistui gimė ši parduotuvė. Mini Italija – tai mūsų mini Italija širdyje, kuri užima svarbią vietą. Norime Jums pasiūlyti produktus, kurie užauginti ir pagaminti Italijoje, kad ir Jūs galėtumėte pajusti Italijos skonių įvairovę, kokybę ir meilę maistui. Pasidarykite mini Italiją savo namuose!

image
Dieviname maistą

Būdami Italijoje visada norime kuo daugiau visko išragauti ir pasimėgauti kiekvienu kasniu! Tiek restoranuose, tiek ir greitojo Itališko gatvės maisto. Valgom dažnai, įvairiai, ragaujam, mėgaujamės ir mums tai begalo patinka!

Kelionės

Norime pamatyti Italijos kuo daugiau ir kuo įvairiasnės. Turbūt ir viso gyvenimo nepakaks apkeliauti visą Italiją ir pamatyti ją iš visų pusių. Turime ir labai mylimų miestų, į kuriuos grįžtame nuolatos!

Įvairiapusė Italija

Mylime Italiją visokią. Tiek miesto šurmulio ir turistų sausakimšose gatvelėse, tiek gamtos ir ramybės miestelius.