trintų pomidorų padažas

Trintų pomidorų padažas yra neatsiejama Italijos virtuvės dalis. Kai kurie patiekalai atskleidžia savo skonį tik kartu su  pomidorų padažu. Yra daugybė Itališkų patiekalų, kurių gamyboje naudojamas pomidorų padažas. Pasta, pica, risotto, gnocchi, bruschetta ir kiti populiarūs Italijos virtuvės patiekalai.

Trintų pomidorų padažas

Trintų pomidorų padažas internetu

Įdomus faktas, kad pirmą kartą apie pomidorą buvo padarytas įrašas Italijoje 1544m. Iš pradžių ši daržovė buvo pavadinta Mala aurea – iš lotynų kalbos išvertus reiškia auksinis obuolys. 1554m. šis pavadinimas pakeistas į itališką pavadinimą pomid’oro.  Italijoje yra auginama daug pomidorų, dėl savo populiarumo ir tinkamo klimato jie yra itin populiarūs. Dėl tinkamo oro klimato Italijoje daug pomidorų yra džiovinami saulėje, kur vėliau gali būti užpilami su alyvuogių aliejumi, paliekami sausi ar dedami į patiekalus.

Trintų pomidorų padažo nauda mūsų organizmui

Pomidorai pasižymi tuo, kad jie nepraranda savo maistinių savybių, bet terminio apdorojimo metu tik padidina vitaminus ir mineralus. Dėl šios priežasties pomidorų padažas yra labai naudingas  mūsų organizmui. Jame yra vitaminų B, A, C, E. Šios medžiagos stiprina imuninę sistemą, normalizuoja medžiagų apykaitą, gerina kraujo būklę. Pomidorų patiekaluose yra mikroelementų – geležies, kalio, magnio, kalcio, fosforo, cinko. Reguliarus pomidorų vartojimas prisotina organizmą naudingomis medžiagomis ir papildo mūsų mitybą. Pomidorų  valgymas pašalina iš organizmo stresą ir pagerina nuotaiką, nes juose yra serotonino – laimės hormono. Daugelis tyrimų patvirtino, kad pomidorų padažo vartojimas normalizuoja širdies ir kraujagyslių sistemos bei inkstų būklę. Mikroelementai produkto sudėtyje stiprina kaulus, gerina sausgyslių elastingumą. Natūralus pomidorų padažas pašalina toksinų perteklių iš organizmo ir kovoja su bakterijomis.

Kai kurie gamintojai pomidorų padažą gamina ne iš šviežių pomidorų, o iš pomidorų tyrės, kurioje gali būti GMO ir pesticidų. Mūsų parduotuvėje esantys pomidorų padažai yra natūralūs, gaminami iš Itališkų pomidorų ir aukštos kokybės ingredientų, Savo asortimente mes turime ekologiškų pomidorų tyrę, kurios kudėtyje yra 100 % Itališki trinti pomidorai. Šiuos trintus pomidorus galite panaudoti padažų gamyboje, troškiniams ir kituose patiekaluose. Savo parduotuvėje turime ir jau paruoštų pomidorų padažų su alyvuogėmis, su bazilikais, su baklažanais, su čili pipirais ir daugelį kitų. Šiuos pomidorų padažus taip pat galite panaudoti įvairiai – brusketoms, pastai, picai ir daugelyje kitų patiekalų.

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.